Home

Rtk lajmet qendrore 2022

LAJMET QENDRORE 26.07.2020 - YouTub

n`Kuvend - Burjani: Qasje më serioze ndaj problemeve 09.09.2021. Lajmet Qendrore 09.09.2021 . RETH PROGRAMI RTK3 Lajmet e orës 11:00 16.09.2021. Aktual - Rëndësia e vaksinimit kundër COVID-19 16.09.2021. RTK3 Lajmet e orës 09:00 16.09.2021. TË REKOMANDUARA. Aktuale. Pas largimit të 70 vetave, BKS kryen punësime masive pa konkurs. Presidentja Osmani: Idea e `Open Balkan` është e rrezikshme Aktuale. Hisen Berisha pritet ta zëvendësojë Uran Ismailin në Kuvend Aktuale. Aliu: Zgjatja e. 1rinci lajme. 1,702 Followers · Amateur Sports Team. Pages Media TV & Movies TV Channel RTK Videos LAJMET QENDRORE 22.07.2020

Follow RTK:Facebook: http://smarturl.it/RTKfbWEB: http://smarturl.it/RTKwebLAJMET QENDRORE 27.05.2020Powered by OnAir.F LAJMET QENDRORE. LAJMET QENDRORE. Jump to. Sections of this page. Accessibility Help. Press alt + / to open this menu. Facebook. Email or Phone: Password: Forgot account? Sign Up. LAJMET QENDRORE 04.06.2020. LAJMET QENDRORE. CENTRAL NEWS. Translated. 15K Views. Related Videos. 53:49. ANALIZË -Memli Krasniqi flet për pritjet e PDK-së më 14 shkurt 09.02.2021. RTK. 12K views · Today. 27:43. KRONIKA ZGJEDHORE 09.02.2021 . RTK. 2.9K views · Today. 47:41. DEBAT - PROGRAMI PËR EKONOMI 09.02.2021. RTK. 5K views · Today. 2:23. Kërkon shtim të forcave ushtarake dhe intensifikim të shërbimeve. Nataën me Fatmir Spahiun - Mërgim Lushtaku, Aurita Agushi & Remzi Leka 05.12.2020 . LAJMET QENDRORE 19:30. 2021-09-14. Lajmet Qendrore 09.09.2021. Lajmet Qendrore 06.09.2021 2021-09-14. Lajmet Qendrore 07.09.2021 2021-09-14. Lajmet Qendrore 30.08.2021 RTK 2021-09-12. Lajmet Qendrore 31.08.2021 RTK 2021-09-12. Lajmet Qendrore 01.09.2021 RTK 2021-09-12. Lajmet Qendrore 02.09.2021 RTK 2021-09. Follow RTK:LAJMET QENDRORE 18.01.2020 Facebook: http://smarturl.it/RTKfbWEB: http://smarturl.it/RTKwe

Follow RTK:LAJMET QENDRORE 08.04.2020Facebook: http://smarturl.it/RTKfbWEB: http://smarturl.it/RTKwebPowered by OnAir.F RTK PRIME - MESAZHET E MERKELIT NGA TIRANA, TAKIMI KURTI MERKEL 14.09.2021. RTK3 LAJME 22:00 14.09.2021. LAJMET QENDRORE 14.09.2021. Boja e ka udhëhequr Bashksinë Islame për disa mandate. Blegtorët të pakënaqur, kërkojnë mbështetje institucionale. Rreth 70 për qind e qytetarëve të Luginës janë vaksinuar . Opozita parlamentare e Komisionit për Shëndetësi kërkon dorëheqjen e. T7 - Lajmet Qendrore. 4,010 likes · 170 talking about this. Lajmet Qendrore në televizionin T7, çdo ditë nga ora 19:30 Lajmet qendrore 26.02.2020. Lajmet Qendrore 27.07.2021 . Lajmet Qendrore 26.07.202

Rtk3 Lajme 15 00 06 04 2020 Youtube. Rtk3 lajme 15:00 03.04.2020. Rtk3 lajmet e orës 22:00 31.08.2021. rtk prime ambasadorët e shkarkuar kthehen në kosovë, s`ka emërime të reja! 31.08.2021 postuar 15:27 10.09.2021. Rtk3 lajme 23:00 Rtk3 lajme 09 00 08 02 2020 . rtk3 lajme 22:00 04.09.2021. seriali vendlindja ime episodi 97. medika 04.09.2021. refleksion 04.09.2021. betimi pËr drejtËsi 04.09.2021. lajmet qendrore 04.09.2021. sonte në mesnatë skadon moratoriumi njëvjeçar mes kosovës e serbisë në uashington. shugurimi i kreut të kishës ortodokse serbe në malin e zi ka ngjallur zemërim. Abononi kanalin në. Në Kosovë gjatë 24 orëve të fundit kanë vdekur 24 persona nga koronavirusi, derisa nga 7.027 testime, 357 persona kanë rezultuar pozitivë me COVID-19. Ministria e Shëndetësisë ka njoftuar se gjatë kësaj periudhe janë shëruar 1.498 pacientë, duke çuar... Lajmet e ditës, edicioni i orës 13:30, 14 shtator Drejtpërdrejt - Seminari për gjuhën dhe letërsinë shqipe 23.08.2021. AKTUAL 23.08.2021 . RTK3 Lajmet e orës 09:00 23.08.202

Rtk3 Lajme 12 00 09 06 2020 Youtube. Follow rtk:rtk3 lajme 15:00 08.02.2020facebook: smarturl.it rtkfbweb: smarturl.it rtkweb. Rtk3 lajme 17 00 12 02 2020 . rtk3 lajme 10 00 09 04 2020 . rtk3 lajmet e orËs 11:00. rtk3 lajme 0800 30 08 2021 dubai burj khalifas. home » rtk3 lajme 11:00 09.08.2021 select category anime animation autos & vehicles classics comedy documentary drama education. Rtk3 Lajme 09 00 06 02 2020 Dubai Burj Khalifas. Rtk3 lajmet e orës 22:00 05.09.2021. tË rekomanduara. postuar 18:31 13.09.2021. shënohet rritje prej 36.57 përqindësh në sektorin e industrisë përpunuese. Rtk3 lajme 09 00 26 04 2020 follow rtk:facebook: smarturl.it rtkfbweb: smarturl.it rtkwebrtk3 lajme 09:00 26.04.2020powered by onair.fm. follow rtk:face. Lajmet qendrore 05.09.2021. Faqja zyrtare e Radio Televizionit të Kosovës në Facebook Lajmet qendrore 19:30 26.05.2020. Lajmet Qendrore 17.03.2021 . Lajmet Qendrore 16.03.202 . Lajmet E Fundit Me Video Nga RTK KTV KLAN RTV21 KlanKosov . Promo - Arkivi, Ana e Karadakut dhe SHKA: Zenel Hajdini. RTK3 Lajmet e orës 13:00 16.04.2021 . Promo - RTK Story Pupëza (Upupa epops ; Lajme Tv Klan 27 Prill 2021, ora 19:30 8 hours.

RTK, Priština. Gefällt 446.656 Mal · 30.186 Personen sprechen darüber. Faqja zyrtare e Radio Televizionit të Kosovës në Facebook Watch Albanian TV live from your computer or mobile device with over 20 channels to choose from including RTK (Radio Televizioni i Kosoves), TV Klan, Arta (KTV), Rrrokum, News24, Super Sonic(music channel), FAN T Rtk3 lajme 08 00 17 05 2020 . rtk3 lajme 22:00 04.09.2021. seriali vendlindja ime episodi 97. medika 04.09.2021. refleksion 04.09.2021. betimi pËr drejtËsi 04.09.2021. lajmet qendrore 04.09.2021. sonte në mesnatë skadon moratoriumi njëvjeçar mes kosovës e serbisë në uashington. shugurimi i kreut të kishës ortodokse serbe në malin e zi ka ngjallur zemërim Lajmet 20:00 - 03.09.2021 - Klan Kosova 03.09.2021 20: 33. Lajmet 20:00 - 02.09.2021 - Klan Kosova 02.09.2021 22: 17. Lajmet 20:00 - 01.09.2021 - Klan Kosova 01.09.2021 20: 27. Lajmet 20:00 - 31.08.2021 - Klan Kosova 31.08.2021 20: 41. më shumë . Televizioni Klan Kosova u themelua në dhjetor të vitit 2008. Transmetimin e filloi që nga 17 shkurti i vitit 2009, me. Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejt. Ju lutemi rifreskoni faqe

Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama Lajme Trevjeçari afgan që u evakuua i vetëm nga Kabuli arrin në Kanada pas dy javësh 41 mins më parë . Kosova Lajçak nis takimin me Kurtin (VIDEO) 53 mins më parë. Kosova Burri nga Gjakova e kishte goditur tetë herë gruan me thikë: Nuk kam qenë vetvetja, nuk e di çka kam bërë 1 hour më parë. të gjitha nga lajmet. Më të lexuarat Të fundit. Komisioni Evropian njeh. Albanische Nachrichten aus dem Sender RTK Shikoni Lajmet qendrore te RTK-se dhe gjitha video tjera si Debate, Seriale Cka ka shpija etj... +491732024220 info@zemra.co RTK 1 Nachrichten Öffentlich Besuche die Website des TV senders +381 38 230 102 März 13, 2020, 1:56 nachm. GMT Junia Noel GREETING..... I must say Dr. Obasi spell really worked and I am proud to testify also. I saw a post on how a lady got her ex boyfriend back through the help of Dr. Obasi spell and I decided to try him because my marriage was crashing and my wife was asking for a. RTK, Priština. Gefällt 446.658 Mal · 29.662 Personen sprechen darüber. Faqja zyrtare e Radio Televizionit të Kosovës në Facebook

LAJMET QENDRORE 20.06.2020 - YouTub

Më 30 tetor, në lajmet qendrore, RTK-ja sërish i ndau lajmet nga SHBA-ja si lajme ndërkombëtare, me ç'rast raportoi për uraganin. RTS-ja serbe e dha pas 20 minutave, por nuk e kishte futur si temë ndërkombëtare. As në Gjermani nuk bëhet kjo ndarje RTK3 LAJME 08:00 08.09.2021. Mysafiri i Mengjesit - Atdhe Hetemi - PLATFORMA DIGJITALE ÇKA-BON 08.09.2021. LAJMET E FUNDIT 07.09.2021. RTK3 LAJME 22:00 07.09.2021. RTK PRIME - UÇK DHE SPECIALJA, KRYETARJA E GJYKATËS TRANDAFILOVA VIZITON KOSOVËN 07.09.2021

LAJMET QENDRORE 15.10.2020 - YouTub

Migjen Kelmendi nga Partia Demokratike e Kosovës ka bërë një deklaratë ndaj televizionit publik të cilët i akuzoi se p Lajme nga Vendi & Rajoni; 4: 219.173: kosovari! 2. April 2014, 19:13. Ora RTK WebTV LAJMET E MËNGJESIT 9:30 LAJMET INFO 17:00 LAJMET QENDRORE 19:30 FAMILJA MODERNE 20:10 KAFENEJA JONË 20:10 OXYGEN SHOW 21:00 PARROTLLA 21:00 JETA NË KOSOVË 20:30 SUBVENCION 21:30 . Beste Beiträge +6. ABETARE ELEKTRONIKE +5. Cima - Nusja e Kullerit [ 2o12 ] +4. Counter-Strike - Source [Loja Ma eforta nga. Deklaratë për T7 Lajmet Qëndrore. Read More . Intervistë për librin në 'Mirëmëngjesi Kosovë' RTK. Read More . Intervistë për librin në #gjesi T7. Read More . Image Slide ecrea. ECREA Interim Conference 2021. Disicon. Konferenca DISICON - Prishtinë '21 . Image Slide ecrea. Webinar Cheapfakes in the CEE Region Image Slide 1. JEP Conference 2021. Image Slid. Cheapfakes - DCN. TvProfil verwendet Cookies, um die Benutzerfreundlichkeit und Funktionalität der Website zu verbessern. Weitere Informationen zu Cookies finden Sie hier: privacy policy. Akzeptieren und schließen Finde mehr herau Lajme Më të lexuarat në Lajme Telegrafi Më të lexuarat në Telegrafi. TELEGRAFI sh.p.k. Rr. Rexhep Mala, Aktash, Nr.34, Prishtinë, Kosovë info@telegrafi.com 038 224 093 - +383 48 222 355. Ky portal mirëmbahet nga kompania Telegrafi. Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren në çfarëdo forme tjetër për qëllime përfitimi.

Lajme 19:30 - RTKLiv

 1. read. Lajme Rajoni Zaev apo Mickoski? Sela: Zaev burgosi Feta Ali
 2. Shkabaj.net, Shkabaj.mobi, and Shkabaj App: the leading Albanian source for information and entertainment
 3. ndaj publikut duke i dhënë hapësirë kryesore në lajmet qendrore Albin Kurtit, RTK ka nji dashni të moçme për këtë person.
 4. Lajmi i fundit sjell lajme live, lajmet nga Shqiperia, lajmifundit 24 ore, gazeta, ngjarje shqip, Kosova, Ballkani e Bota, videot e fundi
LAJMET QENDRORE 05

Prishtinë | 27 Sht 2020 | 21:48 | Nga Ekonomia Online. Anëtari i PDK-së, Migjend Kelmendi, ka komentuar paraqitjen e fundit të kryetarit të VV'së, Albin Kurti një video në Facebook, por ai po ashtu ka kritikuar edhe hapësirën e dhënë në edicionin qendror të lajmeve në RTK. Kelmendi ka shkruar se RTK është transmetues publik dhe se nuk duhet të shfaq në lajme qendrore për. Ora News - Te paret per lajmin e fundit. Berisha bën hapin e madh, kërkon drejtimin e grupit parlamentar të PD. ARTIKULL I NDERLIDHUR. Basha e nis me bojkot, përplaset me Nikollën: Je një manekine, merr urdhra si ushtare. Basha e nis me bojkot, përplaset me Nikollën: Je një manekine, merr urdhra si ushtare Shiko Video Lajme nga RTK, KTV, DUKAGJINE, T7 e shume Televizione tjera Shqiptare. Gjitheashtu argetohu me SHOWs Shqip ODEON, OXYGEN, KOJSHIJA, KAFENEJA JONE, NJE NAT ME FATMIRIN etj. SERIALE KAFENEJA JONE, CKA KA SHPIJA, O SA MIRE, MINISTRIA E SHYHRETIT, et Suma: Masat po respektohen, kemi nevojë për numër më të madh të policëve. 2 hours ago Egzona Mehmeti. 6. 5 min read. Lajme. Vendi Gazeta Panorama Online, botim i Panorama Group, gazeta më e madhe në Shqipëri, lajmet e fundit, lajm i fundit, lajme në çdo kohë, e përditshme e pavarur, Gazeta Panorama është gazetë e përditshme në gjuhën shqipe, botohet në Tiranë, Shqipëri. Aktualisht ajo është gazeta më e madhe dhe si rrjedhojë më e shitura në vend, gjithashtu portali i saj online eshte portali.

Nese dikur Lajmet Qendrore fillonin me PDK e LDK, sot ato fillojne me i dhane pozicion qendror ne lajme - Vetevendosjes dhe Albin Kurtit. Keshtu ndodhi edhe sonte, ku mbi 4 minuta ju nda hapsina qendrore ne lajme Kurtit virtual, i cili me lehtesi kualifikonte dhe diskualifikonte rivalet politik. RTK ka nji dashni te moçme me kete person. Portali Telegrafi.com është portal i pavarur informativ dhe më i vizituar në gjuhën shqipe. I udhëhequr nga një staf profesional, Telegrafi.com arrin të azhurohet me lajme në çdo kohë nga rubrika e Ekonomisë, Sporti, Magazina, Kultura, Lifestyle, Shëndetësi, Teknologji Jeta e afganëve në Shqipëri. Lajme 19 orë 1 koment. Linku i lajmit u kopjua. Shqipëri, 2 të vdekur dhe 768 të infektuar me Covid-19 në 24 orët e fundit. Lajme 19 orë. Linku i lajmit u kopjua. Rreth dy mijë të huaj morën në 5 vitet e fundit shtetësinë shqiptare, kërkesat pritet të rriten. Lajme 20 orë

Intervista e Kryetarit të Federatës së Sindikatave të

Lajme. Merkel: Kosova dhe Serbia duhet t'i zgjidhin të gjitha problemet tjera, pastaj të bisedohet për pavarësinë . 00:01 | 14 Shtator 2021 Policia në Shqipëri marrin masa për vizitën e Merkel. 23:52 | 13 Shtator 2021 Selimi: Mënyra e organizimit të takimit, sharadë e Kurtit e noterizuar nga Osmani . 23:34 | 13 Shtator 2021 Haziri: Kurti deshi t'i shtynte zgjedhjet për të. Lajmet; Aktuale Titujt kryesor ë Rajoni Maqedonia e Veriut Bota. Tema e ditës; Zëri i saj; Ekonomi; Shëndetësi; Multimedia Video dhe fotogaleri Infografikë. Exposé; Iustitia; Na ndiqni. Të gjitha webfaqet e RFE/RL Kërko. Kërko. E mëparshme E ardhshmja. Lajmi i fundit. E mëparshme E ardhshmja. Drejtpërdrejt. Lajmet E martë 14 shtator 2021. Kalendari? shtator 2021: hën: mar: mër.

RTKLiv

RTK 1 (English: Radio Television of Kosovo 1, Albanian: Radio Televizioni i Kosovës 1) is the first public television channel of Kosovo, providing general programming.As part of the Radio Television of Kosovo (RTK), a public service broadcaster, RTK 1 produces and airs newscasts, sports updates and talk shows of interest to Kosovo viewers Review of: Ww Rtk Live. Reviewed by: Rating: 5. On 01.04.2021. Last modified: 01.04.2021. Summary: Akzeptiert werden. Durch die Zahlung nach meinen Leitfaden. More Details. ju urojmË shikim tË kËndshËm! link 1. link 2. LAJMET QENDRORE 09.12.2020. Schneller, höher, grüner? Eine beeindruckende Krimi- und eine Dokuserie erzählen von dem Pokerstars Rake Verbrechen. Freispiele Ohne. Lajmet e fundit. Covid-19 19 të vdekur dhe 279 raste të reja me COVID-19. Covid-19 19 të vdekur dhe 279 raste të reja me COVID-19. Kosova Gjendet i vdekur në makinën e tij burri nga Ferizaj që u raportua i zhdukur. Lajme OBSH e pezullon procesin e miratimit të vaksinës ruse. Lajme India jep 20 milionë vaksina për të shënuar ditëlindjen e kryeministrit (FOTO) Kosova Ministrja. Lajmet 09 03 2020 Youtube. Dragica gašić: pokušavam da izdržim uz božju pomoć, ali sve su mi pokrali, čak i insulin premijer izraela odgovorio kurtiju: rado ćemo vam pomoći u očuvanju spomenika od kulturnog značaja. 03.09.2021 20: 43 televizioni klan kosova u themelua në dhjetor të vitit 2008. transmetimin e filloi që nga 17 shkurti i vitit 2009, me simbolikën e shënimit.

T7 është produkt i kompanisë MediaWorks, që ka filluar transmetimin në muajin mars 2018 Periskopi.com 27 Shtator 2020, 21:01 Lajme. Anëtari i PDK'së, Migjend Kelmendi ka komentuar paraqitjen e fundit të kryetarit të VV'së, Albin Kurti një video në Facebook, por ai po ashtu ka kritikuar edhe hapësirën e dhënë në edicionin qendror të lajmeve në RTK. Kelmendi ka shkruar se RTK është transmetues publik dhe se nuk duhet të shfaq në lajme qendrore për katër. Emrat e anëtareve Bordit të shkarkuar të RTK-së janë: Sali Bashota, Agron Gashi, Lirim Geci, Fadil Miftari, Ilir Bytyçi, Bajram Mjeku, Petrit Musolli dhe Albinot Maloku. Lëvizja Vetëvendosje ka mbështetur në tërësi rekomandimin për shkarkimin e këtij Bordi. Ndërkaq partitë opozitare PDK, LDK dhe AAK kanë kundërshtuar një gjë. Lajmet e Fundit - Live - InfoPasqyra Radio *(BETA) Lajmet 20:00 - 21.11.2019 - Klan Kosova Epoka e Re - 20 vjet, gjashtë mijë numra - 13.02.2020 - Klan Kosov

RTK - LAJMET QENDRORE 22

 1. uta ju nda hapsina qendrore ne lajme Kurtit virtual, i cili me lehtesi kualifikonte dhe diskualifikonte rivalet politik. RTK ka nji dashni te moçme me kete person. Asht po ky medium, qe bante shkelje flagrante te.
 2. ë COVID-19 kur bëjnë plane për shpenzime për të dekoruar qytetet për festat e fundvitit
 3. para një muaji - RTK. Ngjarjet e datës 19 maj 2021. Banka Qendrore raporton në Komisionin për Buxhet mbi të gjeturat e Raportit të Progresit për vitin 2020. (Kuvendi i Kosovës, salla C-203, ora 10:00) GLPS organizon tryezën..
 4. Lajme Klan Plus 02 Dhjetor 2020, ora 19:00. para 7 muajve - Klan. Lajme Klan Plus 02 Dhjetor 2020, ora 19:00 Edicioni i Lajmeve Klan Plus 02 Dhjetor 2020, ora 19:00 Lajme - News Spiker: Enita Mem
 5. më 6.2020 - RTK. Guvernatori i Bankës Qendrore të Republikës së Kosovës, Fehmi Mehmeti ka takuar kryetarin e Odës Ekonomike të Kosovës, Berat Rukiqi dhe drejtorin ekzekutiv të Odës Ekonomike Amerikane, Arian Zeka. Ky takim..
 6. Home Lajme dhe Ngjarje RTK AKTUAL - KOSOVËS PO I PLAKET STAFI MJEKËSOR 10.02.2020 . RTK AKTUAL - KOSOVËS PO I PLAKET STAFI MJEKËSOR 10.02.2020. Posted by: Zyra Qendrore. 10 FEB 2020. 0. Share on Twitter; Share on Facebook; Share on Google; Lajmet e fundit: NJOFTIM PËR MEDIA..... Shtesat në paga, Syla: Mllefi i personelit shëndetësor është rritur, nëse krerët e institucioneve.
 7. utash e transmetoi drejtpërdrejt, duke injoruar një aksident serioz me autobus, ku ishin të përfshirë 60 nxënës
Rtk3 Lajme 09 00 25 10 2020 Youtube – Dubai Burj Khalifas

LAJMET QENDRORE 27.05.2020 - YouTub

 1. Intervista e Guvernatorit për emisionin Ekonomiks në RTK 10.05.2021; Intervista e Guvernatorit të BQK-së për Lajmet Qendrore në RTK 1 02.03.2021 Intervista e Guvernatorit të BQK-së për emisionin Mirëmëngjesi Kosovë në RTK 23.02.2021; Intervista e Guvernatorit të BQK-së për RTV 2
 2. , jo të nxjerrë kushte të tjera kur plotësohen pikat e kërkuara. Konferenca e përbashkët/ Rama: Askush nuk e ka kuptuar më mirë se Merkel rajonin tonë! Pa të Ballkani nuk do të ishte njësoj
 3. BalkanWeb, që nga krijimi i saj në shkurt të vitit 2000, është faqja kryesore e lajmeve për Shqipërinë, e cila i përcjell lajmet me foto dhe video në kohë reale. Mbulon me lajme të gjithë shqipërinë dhe rajonin, ajo i përfshin të gjitha kategoritë: shqipëri, politike, kosovë, sociale, ekonomi, sport, kronika, lajme me orë, periferi, rajon, bota, analiza, intervista.
 4. e fundit. Durrës/ Banorët i vënë flakën mbetjeve në zonën e ish-kënetës. ARTIKULL I NDERLIDHUR. Miliona euro për plehrat, bashkia e Durrësit hap tenderin pa garë, jepen me negocim. Banorët në shtëpitë e dëmtuara nga tërmeti, institucionet asnjë masë për sigurinë e tyre
 5. Lajmet Qendrore 20.04.2021 . Lajmet Qendrore 19.04.2021 . MË SHUMË VIDEO. TË FUNDIT. Promo - Arkivi - Fshati Siqevë & hitet popullore . Promo - RTK Story- Shqiponja peshkngrënëse (Osprey) RTK3 Lajmet e orës 11:00 30.04.2021 . Aktual -Treg Online për fermerët e Kosovës 30.04.2021 . RETH PROGRAMIT. Edicioni kryesor i lajmeve . Emetimi: Live Fußball: 2. Bundesliga, Alle.

Video Lajme. Edicioni Informativ, 15 Shtator 2021, Ora 12:00. Të Fundit . Video Bota Edicioni Informativ Ekonomi Kosova Kronikë/Aktualitet Kultur ë Lajmet kryesore të ditës Politike Pop News Rajoni Sociale Sport Të tjera Videot më të klikuara Vitrina e Librit Zgjedhjet vendore 2019. Top News - 'Haga si zyrë e Gestapos' / Salih Mustafa shpërthen në Gjykatën e Posaçme . Top. Lajme Sot fillon fushata zgjedhore Lajme Nusja e ISIS'it ndryshon pamje dhe lutet që t'i lejohet kthimi në këtë shtet Lajme Lajçak vazhdon vizitën në Kosovë, kjo është agjenda. Te tjera Auto Tech Arte Fun Mistere. AutoTech LG ka prodhuar një ekran të madh të kinemasë në shtëpi që kushton 1.7 milion dollarë . AutoTech Cilin iPhone duhet të blej dhe veçanërisht kur. Është zbuluar skenari përmes të cilit AAK e Ramush Haradinajt, po tenton të shfrytëzoj vakumin në RTK për të fuqizuar klanin e tij. Bër.thamë e këtij klani janë Festim Muçaj, drejtor i RTK 1, Bashkim Vishaj, shok i Daut Haradinajt, Gentiana Begolli, kryetare e AGK-së, dhe Blerta Foniqi - Kabashi, bashkëshortja e Festim Kabashit, për të cilën po ndryshohet skema programore. RTK, more specifically the 16.10.2020 UDHEVE research show, has revealed top secret documents of the Yugoslav Army and the order of the chief of this army Nebojsa Pavkovic to annihilate and disappear the war files of the period 1998-1999 in Kosovo. Surprisingly none of the insitutions of the Republic of Kosovo, neither political nor security. Kelmendi ka thënë se RTK po vazhdon të humb besimin ndaj publikut duke i dhënë hapësirë kryesore në lajmet qendrore Albin Kurtit, RTK ka nji dashni të moçme për këtë person. Sipas Kelmendit, RTK ka kohë që e ka humbur shkëlqimin dhe po vazhdon me humbë besimin në misionin që e ka, me i shërby publikut. Kelmendi tha se sot mbi 4 minuta iu ndanë Kurtit në lajmet. Lajmet në.

LAJMET QENDRORE 03

RTK - LAJMET QENDRORE 04

 1. lajmet, Slider Përfundon afati, vetëm një koalicion i deklaruar për pjesëmarrje në Zgjedhjet Lokale 2021 Prishtinë, 30 qershor 2021 - Komisioni Qendror i Zgjedhjeve njofton se më 30 qershor, në orën 16:00, është përmbyllur afati për deklarim të koalicioneve zgjedhore dhe për deklarim të mospjesëmarrjes në Zgjedhjet Lokale 2021
 2. Lajme Tv Klan 15 Shtator 2021, ora 12:00 18 hours më parë . Lajme Tv Klan 14 Shtator 2021, ora 23:30 1 day më parë. Lajme Tv Klan 14 Shtator 2021, ora 19:30 1 day më parë. Më shumë Më shumë. Tirana sot. 0 ° Më e ulëta °, më e larta ° Mëngjesi. Dita. Nata. 0. KËMBIMI VALUTOR. Valuta Blihet Shitet. EUR. 121.4. 122. USD. 102.1. 102.9. GBP. 141. 142. CHF. 111.2. 112.3. Horoskopi.
 3. Lajmet, Sporti, Showbizi e shumë e shumë tjera më së shpejti vin tek ju tek portali Bota Sot Onlin
 4. 12:00 Lajmet nga Evropa e Lirë; 12:15 Magazina; 14:00 Shpalljet e ditës; 14:02 Drive on D; 16:00 Lajmet Qendrore; 16:30 Reload; 18:00 Mix per Mix; 20:00 D Rock; 22:00 Thirrja Misterioze; Lajmet. Nga tani Radio Dukagjini në versionin mobil Ne kemi dëshmuar që dimë të lexojmë dhe kuptojmë mendimet e dëgjuesve tanë.Radios në vend i kemi dhënë një emër, duke bërë historinë me.
 5. , policia i inspekton në shtëpi. Lajme. Linku i lajmit u kopjua. E thirrën për ta trajtuar një rast urgjent në shtëpi, doli se pacientja.
RTK - LAJMET QENDRORE 03

RTK - LAJMET QENDRORE 17

 1. Zyrat qendrore Prishtin por nuk mungojnë as ato në gjuhët serbe, boshnjake, turke dhe rome. Webfaqja e RTK-së, rtklive.com ofron lajme dhe video material si dhe transmetim të drejtpërdrejtë në internet nga të dy radiot. Menaxhimi. Financimi i RTK-së më parë u bë nëpërmjet taksës shtuar faturave për pagesën e rrymës elektrike, mirëpo Gjykata Kushtetuese vendosi që nuk.
 2. për Vazhdo lexi
 3. Ka ndërruar jetë korrespodenti i RTK-së në ShBA-së, Sulejman Gashi, ka njoftuar familja e tij. Njoftimi i plotë: Të dashur familjarë dhe miq, Me pikëllim të thellë ju njoftojmë që sot, me 11 shtator 2020, ndërroi jetë më i dashuri ynë z. Sulejman Gashi. Ai po luftonte shumë që të rikthehej nga gjendja e rëndë [

Lajmet Qendrore 09.09.2021 - RTKLiv

Vdes ish-kameramani i RTK-së, AGK dërgon telegram ngushëllimi. Gazeta Express. 01/11/2020 15:52. Asociacioni i Gazetarëve të Kosovës me pikëllim të thellë ka pranuar lajmin për vdekjen e ish-kameramanit të Radio Televizionit të Kosovës, Lulzim Kryeziu. Kryeziu ka qenë shembull i profesionalizmit dhe përkushtimit në punë. by lajme.org; on September 15, 2021; Paraburgim ndaj personit që mori 10,000 euro nga babë e bir për t'i punësuar në KEK dhe PTK - Lajmet e fundit. 0 comments ; Kulturë; by lajme.org; on September 15, 2021; TKK fillon sezonin vjeshtor me Aroma e Hënës të Mehmet Krajës. 0 comments; Ekonomi; by lajme.org; on September 15, 2021; 50 mld euro kundër Covid deri në 2027, BE do. Havolli: Po punohet të ulet numri i automjeteve të paregjistruara. 10:00 / 01 Prill 2021. Zvogëlimi i numrit të veturave të pa regjistruara shihet si një mundësi që Kosova të aplikoj për anëtarësim në Kartonin e Gjelbërt. Sokol Havolli, zëvendësguvernator i Bankës Qendrore të Republikës së Kosovës (BQK), tha se për sa u.

LAJMET QENDRORE 18.01.2020 - YouTub

Desha te paraqes qe fakt qe per mua eshte bere shqetesues dhe te ju ftoj edhe juve te shprehni mendimet tuaja ne lidhje me kete qeshtje. U bene gati 10 vjet nga lufta, dhe nga ndarja e dhembshme me serbine dhe une deri me tani nuk kam pare pothuajse asnje emision lajmesh ne RTK qe te mos kete lajme nga serbia. Bile ne lajmet qendrore ne 19.30 ka gjithmone korrespodence live nga beogradi me. Webfaqja e RTK-së, rtklive.com ofron lajme dhe video material si dhe transmetim të drejtpërdrejtë në internet nga të dy radiot. Financimi i RTK-së më parë u bë nëpërmjet taksës shtuar faturave për pagesën e rrymës elektrike, mirëpo Gjykata Kushtetuese vendosi që nuk ishte e duhur dhe e shtyu buxhetin e RTK-së kah shteti në mënyrë direkte (duke marrë 0.7% të buxhetit.

Komisioni parlamentar për Buxhet dhe Transfere i Kuvendit të Kosovës e ka miratuar raportin financiar të Radio Televizionit të Kosovës për muajt korrik-shtator, si dhe programin e shpenzimeve për periudhën tetor-dhjetor 2020. Në këtë takim drejtori i Bordit dhe drejtori i Përgjithshëm i RTK-së i kanë shpalosur përpara anëtarëve të Komisionit problemet me të cilat [ Drejtori i Byrosë Kosovare të Sigurimeve (BKS), Sami Mazreku, në një intervistë për edicionin më të ri në Radio Televizion e Kosovës (RTK), Lajmet e fundit, ka folur për mundësinë e heqjes së policës së sigurimit të automjeteve që hyjnë në Kosovë nga Mali i Zi dhe anasjelltas, përmes një marrëveshje e cila do të mund të nënshkruhet në një të ardhme të. RTK (Radio Televizioni i Kosovës) Lajmet qendrore: 17.07.2016: ATOMI s'ka para: Klan Kosova (Televizioni Klan Kosova) Lajmet qendrore: 16.07.2016: Ministria e Arsimit premton përkrahje për Institutin ATOMI : Koha Net - Portal: Artikull në portal: 14.07.2016: Atomistët kosovarë shkëlqejnë në garën ndërkombëtare për matematikë: Gazeta Blic - Portal: Artikull në portal: 14.07.2016. Hoti, Vendimi i Juaj i datë 29.07.2020 me nr.protokolit 05/20 ka krijuar pakënaqësi dhe revoltë të madhe te punonjësit në shëndetësi dhe si pasojë e këtij vendimi janë krijuar parregullësi të mëdha në listat e përpiluara nga zyrtarët kompetent, ku rreth 8000 punëtorë në shëndetësi ende nuk i kanë marrë shtesat e parapara, prandaj kërkojm nga Ju edhe njëherë që ta. Më shumë 18.04.2020 Shoqata e Bankave të Kosovës demanton lajmin e dhënë në RTK për ID-të e skaduara. Shoqata e Bankave të Kosovës përmes një komunikate për media, demanton lajmin e dhënë ne RTK ne lajmet e... Më shumë 17.03.2020 Komunikatë e përbashkët nga Banka Qendrore e Republikës së Kosovës dhe Shoqata e Bankave të.

RTK - LAJMET QENDRORE 24

Edhe Gentiana Begolli, gjatë tërë vitit 2020 është dukur shumë rrallë në RTK dhe kjo mund të konfirmohet lehtë, përmes evidencës elektronike të hyrje-daljeve në RTK. Gjithë ky skenar është bërë në pajtim mes Festim Kabashit, Blerta Foniqi - Kabashit, Gentiana Begollit, dhe Bashkim Vishajt. Përndryshe, Festim Kabashi (Muçaj) pos bashkëshortes Blerta Foniqi Kabashi, ka. 00:08, 20/01/2020 Fadil Hoxha nga Sindikata e RTK-së ka reaguar lidhur me transmetomet e serialeve televizive në televizion, shkruan Syri.net Kosova. Postimi i plotë: Vitin e kaluar, derisa ne terminin pas lajmeve qendrore transmetohej nje serial vendor ne RTK, u detyrova ta nderroj kanalin Home Lajme dhe Ngjarje . Ftesë për ofertë . Posted by: Zyra Qendrore. Furnizimi me pajisje personale mbrotjëse për ekipet mobile të punëtorëve shëndetësor të angazhuar në pika kufitare të Republikës së Kosovës. Federata e Sindikatave të Shëndetësisë së Kosovës-FSSHK në bashkëpunim me Solidar Suisse Kosova në vazhdën e përpjekjeve për të kontribuar rreth. Lajme Ambasada kritikon shkarkimin e njëanshëm dhe të ngutshëm të bordit të RTK-së . Ambasada e SHBA-ve në Kosovë . Nga Blerta Ahmeti . 9 Korrik 2021 / 13:58 . Ambasada e Shteteve të Bashkuara të Amerikës në Kosovë e ka kritikuar shkarkimin e anëtarëve të bordit të Radio Televizionit të Kosovës nga Kuvendi të enjten. Për Ambasadën amerikane në Kosovë, shkarkimi u.

LAJMET QENDRORE 08.04.2020 - YouTub

LAJMET QENDRORE. Me te fundit Me te lexuarat. Gazeta Metro: Qeveria Kurti përfundimisht refuzon gaz-përçuesin amerikan Nëna pi urinën e saj për t'i shpëtuar dy të vegjlit, i ushqyeu me gji pas 4 ditësh të humbur në det Sonte kthehet Pressing nga ora 21:00, ky do të jetë paneli Dëshmitari i parë kundër Mustafës, të hënën e ardhshme Gruaja shtatzënë tenton të hidhet nga. Wir haben 100% Zürcher DNA und sind eine der sichersten Universalbanken weltweit. Wir setzen uns für die Lösung Ihrer individuellen finanziellen Bedürfnisse ein This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. Learn mor SUBVENCION - Ekonomia e Kosovës në vitin 2020. Është klient i masazhës dhe është hera e dytë ose e tretë që vjen k... ëtu. Konflikti ka nis për shkak se ka kërkuar favore seksuale brenda në dhomë

RTK - LAJMET QENDRORE 27RTK3 LAJME 08:00 04RTK - Live | Facebook

Lajmet E Fundit Me Video Nga RTK KTV KLAN RTV21 KlanKosov

Komisioni për Buxhet, Punë dhe Transfere, kryesuar nga kryetari Armend Muja mbajti sot mbledhjen e radhës, në të cilën u shqyrtua Raporti Vjetor Financiar i Radio Televizionit të Kosovës për vitin 2020. Arsyetimin e Raportit Vjetor Financiar të RTK-së para anëtarëve të Komisionit e bëri kryetari i Bordit të RTK-së, Sali Bashota. Lajme / GAP: Kryetarët e komunave kanë përmbushur 51% të premtimeve ; PRISHTINË Marrëveshjet që nënshkruhen sot mes Kosovës dhe Maqedonisë së Veriut. Familja nga Drenasi dyshojnë se vaksina anti-COVID'19 ua mbyti vajzën. Krasniqi: UÇK-ja s'ka arkiva, po shkaktohen konfuzione. GAP: Kryetarët e komunave kanë përmbushur 51% të premtimeve . Afganët nisin të largohen nga. Guvernatori i Bankës Qendrore të Kosovës, Fehmi Mehmeti ka folur për situatën e sektorit financiar në këtë kohë pandemie. Sipas Mehmetit, tregu i sigurimeve të automjeteve është më i dëmtuari në sektorin financiar në këtë kohë pandemie. Ai thotë se mbi 150 mijë automjete nuk janë të regjistruara me ç'rast kanë shkaktuar dëme të mëdha Komisioni për Buxhet, Punë dhe Transfere, nën kryesimin e kryetarit Armend Muja mbajti sot mbledhjen e radhës, në të cilën u shqyrtua raporti dhe Programi i shpenzimeve të Radiotelevizionit të Kosovës për periudhën prill-qershor 2021. Para anëtarëve të; Komisionit, raportin me shpenzime e paraqiti drejtori i përgjithshëm i RTK-së, Ngadhënjim Kastrati Televizioni Klan Kosova u themelua në dhjetor të vitit 2008. Transmetimin e filloi që nga 17 shkurti i vitit 2009, me simbolikën e shënimit të njëvjetorit të shpalljes së pavarësisë së Kosovës

T7 - Lajmet Qendrore - Home Faceboo

Lajme Vëllai apo baxhanaku? Qytetari jep përgjigjen epike dhe tregon çka i ka rënë pishman. Fun Padia interesante e një gruaje nga Meiksika. Padit fqinjën për të brendshmet e varura në tel. Fun Japoni, njëqindvjeçarët tejkalojnë shifrën 86.500. Fun Kemi përdorur hapëset e kanaçeve gabimisht gjatë gjithë kohës . Rozë S'ka këtu faj Dafina, kur na në kulm rrina. -Instant, Arkiva, Lajme, Të fundit. 20/04/2021, 20:52 20/04/2021. Agjencia Austriake e Lajmeve (APA) e ka publikuar një shkrim lidhur me presionin ndaj mediave në Kosovë. Ky shkrim, të cilin e ka transmetuar edhe gazeta austriake Der Standard, flet për mundësinë që AKP-ja t'ia marrë objektet dhe hapësirat Radio Televizionit të Kosovës, për përplasje mes LVV-së dhe RTK. Lajmet Qendrore - 04.11.2020. Sections of this page. Accessibility Hel